Şirketimiz 1989 yılında sanayi ve inşaat grubu boya ve yardımcı maddeleri, gemi boyaları, deri sanayi lak ve tinerleri üretimi ve satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

Kısa zamanda Ereğli Demir Çelik Fab. TAŞ., Habaş Sınai Tıbbi Gazlar A.Ş., İskenderun Demir Çelik TAŞ., Ege Çelik A.Ş., Kanca El Aletleri A.Ş., Siemens, Kale Balata gibi firmaların farklı ürün ihtiyaçlarını karşılayabilen teknoloji, teknik ve idari bilgi ve seviyesine ulaşmıştır.

1995 yılında su bazlı koli mürekkeplkeri ve flexo mürekkepler arge faliyetlerini bitirerek yeni formülasyonlar ile üretime geçerek sektördeki yerini almıştır.

1999 depremi,2001 yılında itibaren artan enerji maliyetleri inşaat sektöründe su ve ısı izolasyonu önemini arttırmış şirketimizin bu konuda arge faliyetlerine yönelmesine sebep olmuştur.

2002 yılında buluş patenti sahibi olduğumuz İzolasyon Sıvası ve oluşturulan Mantolama Sistemi ile dubelsiz,hafif,%100 su izolasyonu sağlayan sistem sektöre arz edilmiştir.

Aynı yıllarda üretilen İsoweir izoçatı ile çatılarda monoblok sistem oluşturulmuştur. Mimari açıdan estetik, izolasyonu mükemmel çatı oluşumu sağlanmıştır. Dere, Baca, Güvercinlik, Pergole gibi sistemlerin bu ürün ile izole edilmesi sağlanmıştır.

Diğer bir ürün İsoweir İzotemel 2005 yılında sektöre sunulmuş çimento, kum içermeyen sıva formundaki ürün ile temelde %100 su izolasyonu sağlayan monoblok, darbelere dayanıklı temel izolasyonu sistemi oluşturulmuştur.

Şirketimiz üretimi izolasyon ürünlerinin tümü arge faliyetleri sonucunda oluşturulmuş buluş patentleri alınarak üretime geçilmiştir.

2010 yılında İsoweir Thermo Sıva arge faliyetleri sonuçlandırılarak buluş patenti müracaatı yapılmış ve üretime geçilmiştir.

Bu ürünümüzde daha hafif sistem olarak daha ekonomik ısı izolasyonu elde edilmesi sağlanmıştır.

Şirketimiz 28.yılında sanayi, inşaat sektörü, boya, boya yardımcı maddeleri yanında inşaat izolasyon sektöründe Çatı, Cephe, Temel izolasyonu ihtiyacı özel yeni ürünleri sektöre sunmuştur.

Şirketimiz faliyet gösterdiği alanda yeni özel ürünler ve bunlara ait arge faliyetleri ile öncü bir kuruluştur ve öylede olmaya devam edicektir.

Isoweir / Star Boya

UYGULAMALAR